Є два бруски: мідний та алюмінієвий. Об’єм одного з цих брусків на 50 см3 більший, ні
Є два бруски: мідний та алюмінієвий. Об’єм одного з цих брусків на 50 см3 більший, ніж об’єм другого, а маса на 175 г менша, ніж маса другого. Які об’єми та маси брусків? Густина міді 8900 кг/м3, густина алюмінію 2700 кг/м3.
Поможіть умаляюю
Ответ(ы) на вопрос:
m(м)-m(а)=175.
А так как m=p*V, то мы получаем выражение
p(м)*V(м)-p(а)*V(а)=175.
Плотность нам известна, значит.
8,9*V(м)-2,7*V(а)=175.
Так как объем меди меньше, то:
8,9 *(V(а)-50)-2,7*V(a)=175
8,9V(a)-445-
2,7V(a)=175
6,2V(а)=620
V(a)=100, V(м)100-50=50.
Не нашли ответ?
Похожие вопросы