Ймовірність влучення в ціль з одного пострілу дорівнює 0,8.яка ймовірнісь влучення в цільлише один раз з двох пострілів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За умовою задачі пе дорівнює 0,8, тоді пе з рискою (ймовірність протилежної події) дорівнює 0,2. Нехай А - подія: влучили лише один раз з двох пострілів. P(A)=p*p з рискою + р з рискою*p=0,8*0,2+0,2*0,8=0,32. Коментар: перший раз влучили, другий - не влучили + перший раз не влучили, другий - влучили. Ура!