You've got a letter from your friend.Write her\him a letter and answer her\his four questions.Write 50-60 words.how do you spend your free times?do you do in for sport?Have you got any clubs school?What club would you like to j...

You've got a letter from your friend.Write her\him a letter and answer her\his four questions.Write 50-60 words.how do you spend your free times?do you do in for sport?Have you got any clubs school?What club would you like to join?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У вас есть письмо от вашего друга. Напишите ему письмо и ответьте на его четыре вопроса. Напишите 50-60 слов. Как вы проводите свое свободное время? Вы занимаетесь спортом? У вас есть клубы? В какой клуб вы хотели бы присоединиться?