З двох селищ, відстань між якими 360 км, одночвсно виїхали два мотоциклісти, і зустрілися через 4 години.Швидкість першого мотоцикліста 48 км/год. З якою швидкістью їхав другий мотоцикліст? На якій відстані один від одного були...

З двох селищ, відстань між якими 360 км, одночвсно виїхали два мотоциклісти, і зустрілися через 4 години.Швидкість першого мотоцикліста 48 км/год. З якою швидкістью їхав другий мотоцикліст? На якій відстані один від одного були мотоциклісти через 3 год після виїзду?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
360:4-48=42 км/ч скорость второго 360-3*(42+48)=90 км между ними через 3 часа