Юля першогодня прочитала 24 сторінки, що становить 3/8 усієї кількості сторінок книжки. Другого дня Юля прочитала на 9 сторінок менше, ніж першого. Скільки сторінок книжок залишилося прочитати Юлі?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)   24*8:3=64(стр.) - вся книга 2)   24-9=15(стр.) -прочитала во второй день 3)   64-(24+15)=25(стр.)-осталось