Y=XКВАДРАТ-2X-3 A)УКАЗАТИ ПРОМІЖОК НА ЯКОМУ ФУНКЦІЯ ЗРОСТАЄ; Б)МНОЖИНУ РОЗВЯЗКІВ НЕРІВНОСТІ XКВАДРАТ-2X-3 меньше =0

Y=XКВАДРАТ-2X-3 A)УКАЗАТИ ПРОМІЖОК НА ЯКОМУ ФУНКЦІЯ ЗРОСТАЄ; Б)МНОЖИНУ РОЗВЯЗКІВ НЕРІВНОСТІ XКВАДРАТ-2X-3<=0
Гость
                                           Решение: y'=2x-2 y'=0  x=1  x<1 функция убывает при x>1 возрастает x^2-2x-3<=0 (x+1)(x-3)<=0 Ответ: [-1;3].