З 2 полярних станцій одночасно виїхали назустріч одна одній 2 групи полярникив на аеросанях.одна група рухається зи швидкістю 30 км за год,друга 40 км за год.Відстань між  станціями 350 км.Чи зможуть ці групи pecnhsnbcz через 3...

З 2 полярних станцій одночасно виїхали назустріч одна одній 2 групи полярникив на аеросанях.одна група рухається зи швидкістю 30 км за год,друга 40 км за год.Відстань між  станціями 350 км.Чи зможуть ці групи pecnhsnbcz через 3години?Відповідь обгрунтуй.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 30 + 40 = 70 ( км/час) скорость приближения 2) 350 : 70 = 5 ( часов ) время встречи 3) 3 час < 5 час  Ответ НЕТ, не смогут