З автобуса вийшло k пасажирів, а залишилось в 3 рази більше. Скільки пасажирів булов автобусі? Склади вираз для розв'язування задачі та обчисли його значення, якщо k = 12.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
к+3к=4к-пасажирів було в автобусі. якщо k = 12,то 4*12=48 пасажирів було в автобусі.
Гость
k+3k=4k-  первоночально пасажиров в автобусе  k = 12 4*12=48 пасажирів було в автобусі.