З дроту зробили рівносторонні трикутник і шестикутник. На обидві фігури витратили 54 см. дроту. Довжина сторін трикутника і шестикутника однакова. Знайди довжину однієї сторони.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На трикутник пішло 3х см дроту На шестикутник - 6х см дроту На обидві фігури - 54 см 3х+6х=54 9х=54 х=54:9 х=6 см (довжина однієї сторони)