З двох населених пунктів , відстань між якими 294 км, одночасно назустріч один одному виїхало два автомобілі. Один автомобіль рухався зі швидкістю 63
З двох населених пунктів , відстань між якими 294 км, одночасно назустріч один одному виїхало два автомобілі. Один автомобіль рухався зі швидкістю 63 км/год , що складає 3/4 швидкісті другого автомобіля. За який час після виходу вони зустрінуться?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
63:3*4=21*4=84 км/час скорость 2 автомобиля 63+84=147 км/час скорость сближения автомобилей 294:147=2часа Ответ: Через 2 часа автомобили встретятся