З двох міст, відстань між якими 42 км. одночасно, в одному напрямку виїхали два автомобілі. Той з автомобілів, який їхав позаду, рухався зі швидкістю 70 км/год,а другий зі швидкістю 56 км/год. Через скільки годин після початку ...

З двох міст, відстань між якими 42 км. одночасно, в одному напрямку виїхали два автомобілі. Той з автомобілів, який їхав позаду, рухався зі швидкістю 70 км/год,а другий зі швидкістю 56 км/год. Через скільки годин після початку руху один автомобіль наздожене другий?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
составим уравнение,пусть время через которое авто встретятся t,тогда 70t=42+56t 14t=42 t=42:14 t=3 часа Ответ,через 3 часа первый автомобиль догонит второй.