З двох населених пунктів відстань між якими 33км.одночасно назустріч один одному вийшли два мандрівника,які зустрілися через 3год.Швидкість одного з них 6км/год.Якою була швидкість іншого мандрівника?Існує два способи розв'занн...

З двох населених пунктів відстань між якими 33км.одночасно назустріч один одному вийшли два мандрівника,які зустрілися через 3год.Швидкість одного з них 6км/год.Якою була швидкість іншого мандрівника?Існує два способи розв'зання задчі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
33:3=11 (км/ч) сумма скоростей или скорость сближения 11-6=5 (км/ч) Ответ: 5 км/ч 6*3=18 (км) прошел один 33-18=15 (км) прошел другой 15:3=5 (км/ч) Ответ: 5 км/ч