З двох пунктiв ,вiдстань мiж якими 40 км ,одночасно в протилежних напрямках виiхали колiсний i гусеничной трактори .Швидкiсть колiсного трактора 30 км/год,а гусеничного -на 20 км/год менша.Через скiльки годин вiдстань мiж тракт...

З двох пунктiв ,вiдстань мiж якими 40 км ,одночасно в протилежних напрямках виiхали колiсний i гусеничной трактори .Швидкiсть колiсного трактора 30 км/год,а гусеничного -на 20 км/год менша.Через скiльки годин вiдстань мiж тракторами будет 120 км?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
30-20=10 (км/ч) скорость гусеничного 30+10=40 (км/ч) скорость удаления 120-40=80 (км) должны проехать 80:40=2 (ч) ответ: через 2 часа между ними будет 120 км