З двох пунктів відстань між якими дорвнює 51 км, одночасно назустріч один одному виїхали два велосипедисти. Швидкість першоговелосипедисті дорівнює 15,3 км.год що становить 0,6 швидкості другого. Через який час після виїзду від...

З двох пунктів відстань між якими дорвнює 51 км, одночасно назустріч один одному виїхали два велосипедисти. Швидкість першоговелосипедисті дорівнює 15,3 км.год що становить 0,6 швидкості другого. Через який час після виїзду відстань між ними буде дорівнвати 22,44 км? (Розглянути два випадки - момент часу до зустрічі та після зустрічі)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
51 УМНОЖИТИ 15 3 РАВНО765 ДРУГА ДИЯ 22 44 ДОДАТИ 06 РАВНО 50