З колоди в 36 карт навмання беруть дві карти. Яка ймовірність того,що з'явиться туз? Помогите пожалуйста,буду очень благодарен.Задача решается за формулой комбинаторики.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У колоді 36 карт, серед яких, очевидно, чотири тузи. Щоб обчислити ймовірність, треба загальну кількість карт поділити на кількість тузів: [latex]36 : 4 = 9[/latex]. Тобто ймовірність — [latex]1/9.[/latex].