. З міст А і Б одночасно назустріч друг другу виїхали два автомобіля. Через три години після початку руху відстань між ними складала 80 км і через п’ять годин після початку руху відстань між ними складала 80 км. Знайдіть відста...

. З міст А і Б одночасно назустріч друг другу виїхали два автомобіля. Через три години після початку руху відстань між ними складала 80 км і через п’ять годин після початку руху відстань між ними складала 80 км. Знайдіть відстань між А і Б. помогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Получается, что они ехали навстречу друг другу, встретились и разъехались. Тогда 80:(5-3)=40(км/ч) скорость сближения 40*3=120(км) прошли за первые 3 ч, когда между ними стало 80 км 120+80=200(км) между городами