З одного аеродрому в протилежних напрямках одночасно вилетіли 2 літаки .Швидкість першого літака була 165 км/год менша ,ніж швидкість другого.За 3 год перший із них пролетів 1425 км.Яка швидкість другого літака? Срочно нужно!!...

З одного аеродрому в протилежних напрямках одночасно вилетіли 2 літаки .Швидкість першого літака була 165 км/год менша ,ніж швидкість другого.За 3 год перший із них пролетів 1425 км.Яка швидкість другого літака? Срочно нужно!!!!Прошу!!!Заранее СПАСИБО!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)1425:3=475(км/ч) скорость первого 2) 475+165=640(км/ч) скорость второго