З одного міста одночасно в одному напрямі вирушили пішохід і велосипедист.через 3 години після початку руху відстань між ними становила 24 км.знайди швидкості велосипедиста і пішохода,якщо велосипедист рухався втричи швидше,ніж...

З одного міста одночасно в одному напрямі вирушили пішохід і велосипедист.через 3 години після початку руху відстань між ними становила 24 км.знайди швидкості велосипедиста і пішохода,якщо велосипедист рухався втричи швидше,ніж пішохід
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3x-x=24 2x=24 x=12 Пешеход 12/3= 4 км/час Велосипедист 3*4= 12 км/час
Гость
х (км/ч) - скорость пешехода 3х (км/ч) - скорость велосипедиста 1) 3х-х=2х (км/ч) - скорость удаления велосипедиста от пешехода 2) 2х*3=24      6х=24      х=4 (км/ч) - скорость пешехода 3) 4*3=12 (км/ч) - скорость велосипедиста