З одного міста виіхав автомобіль зі швидкістю 70км/год. Через 3 год. з іншого міста на зустріч автомобілю виїхав автобус зі швидкістю 60км\год.Через скільки годин після виходу автобуса автомобіль і автобус зустрінуться,якщо від...

З одного міста виіхав автомобіль зі швидкістю 70км/год. Через 3 год. з іншого міста на зустріч автомобілю виїхав автобус зі швидкістю 60км\год.Через скільки годин після виходу автобуса автомобіль і автобус зустрінуться,якщо відстань між містами 600 км
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 70 * 3 = 210 (км) - проедет автомобиль за 3 часа; 2) 600 - 210 = 390 (км) - расстояние между автомобилем и автобусом; 3) 70 + 60 = 130 (км/ч) - скорость сближения; 4) 390 : 130 = 3 (ч) - через 3 часа они встретятся. Ответ: через 3 часа. Проверка: 1) 70 * 6 = 420 км - проедет автомобиль до встречи с автобусом 2) 60 * 3 = 180 км - проедет автобус до встречи с автомобилем 3) 420 + 180 = 600 км - расстояние между городами