З одного села одночасно в протилежних напрямках вирушили велосипедист і пішохід. Через 2 години після початку руху відстань між ними становила 34 км. Велосипедист їхав зі швидкістю 13км-год. З якою швидкістб йшов пішохід?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
34:2=17км расстояние между велосипедистом и пешеходом через 1 час 17-13=4км/час скорость пешехода