З якого місця землі подорож до її центра буде коротшою, на скільки кілометрів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вважаеться, що земля трохи здавлена в районі півкуль, тому форма Землі не куляста, а скорыше -  овальна. Так її екваторіальний радіус становить 6 378 км, а полярний радіус — 6 356 км., виходячи з цього випливае, що  з полярного радіуса ближче на 21 кілометр.