З якою швидкістю тіло рухається по колу радіусом 5 см,якщо період обртання складає 4 с?

З якою швидкістю тіло рухається по колу радіусом 5 см,якщо період обртання складає 4 с?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
R=5 см= 0,05 м, T=4 с.v-?v=2πR/T; v=6,28*0,05/4=0,0785 м/с= 7,85 см/с.
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы