З 'ясуйте синтаксичну роль виділених слів (цифра позначає наступне слово)Коли в лісах іще ревли буй-тури, (1) Дажбогу сонце приміряло (2) німб і люди чорноліської (3) кулитури жили, співали, сіяли (4) свій хліб . А. узгоджене о...

З 'ясуйте синтаксичну роль виділених слів (цифра позначає наступне слово) Коли в лісах іще ревли буй-тури, (1) Дажбогу сонце приміряло (2) німб і люди чорноліської (3) кулитури жили, співали, сіяли (4) свій хліб . А. узгоджене означення Б.неузгоджене означення В.непрямий додаток Г.підмет
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дажбогу - непрямий додаток, німб - прямий додаток, культури - неузгоджене означення, свій - узгоджене означення.