За 4 год Вадим прополов b грядок, а Денис тільки c . C c грядок.У скільки разів продуктивність більша від продуктивності Дениса.
Ответ(ы) на вопрос:
За 1 годину Вадим прополов [latex] \frac{b}{4} [/latex] грядок (це його продуктивність), а Денис [latex] \frac{c}{4} [/latex] (це його продуктивність).
Щоб дізнатися у скільки разів продуктивність Вадима більша, потрібно
[latex] \frac{b}{4} [/latex] : [latex] \frac{c}{4} [/latex] =[latex] \frac{b}{4} \frac{4}{c} = \frac{b}{c} [/latex]
Відповідь: у [latex] \frac{b}{c} [/latex] разів більша