За 5 кг цукерок і 4 кг печева заплатили 210 грн.Скільки коштує 1кг цукерок і 1 кг печева?   СРОЧНО!!!!

За 5 кг цукерок і 4 кг печева заплатили 210 грн.Скільки коштує 1кг цукерок і 1 кг печева?   СРОЧНО!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо ціна однакова, то: 5+4=9(кг) - маса печива і цукерок 210:9=23 1/3(грн) - ціна 1кг печива(чи цукерок) 23 1/3*2=46 2/3(грн)
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы