За 5 кг цукерок і 4 кг печева заплатили 210 грн.Скільки коштує 1кг цукерок і 1 кг печева? СРОЧНО!!!!
За 5 кг цукерок і 4 кг печева заплатили 210 грн.Скільки коштує 1кг цукерок і 1 кг печева? СРОЧНО!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Якщо ціна однакова, то:
5+4=9(кг) - маса печива і цукерок
210:9=23 1/3(грн) - ціна 1кг печива(чи цукерок)
23 1/3*2=46 2/3(грн)
Не нашли ответ?
Похожие вопросы