За 7 хвилин майстриня розписала 28 глечикив . за скилькихвилин воно розпише 40 глечикив .якщо за одну хвилину розписуватиме на 1 глечик бильше?                                                                                    ...

За 7 хвилин майстриня розписала 28 глечикив . за скилькихвилин воно розпише 40 глечикив .якщо за одну хвилину розписуватиме на 1 глечик бильше?                                                                                                                                                                                                                                     если можете то и с условиями пожалуста спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
28:7=4(гл) розписувала 4+1=5(гл) розписуватиме 40:5=8(хв)  відповідь :40 глечиків  за 8 хвилин