За 7 рушників заплатили 56грн.Скільки таких рушників можна купити за 32грн?

За 7 рушників заплатили 56грн.Скільки таких рушників можна купити за 32грн?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 56:7=8грн заплатили за один рушник 2) 32:8=4шт можно купити за 32грн
Гость
56 ; 7 =8    32: 8 = 4 штуки
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы