За допомогою нерухомого блока вантаж масою 40кг рівномірно піднімають на висоту 10м. Яку роботу виконує робітник, якщо ККД блока 80%? Допоможіть будь-ласка, терміново потріб

За допомогою нерухомого блока вантаж масою 40кг рівномірно піднімають на висоту 10м. Яку роботу виконує робітник, якщо ККД блока 80%? Допоможіть будь-ласка, терміново потріб но.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Робота A=m·g·h A, 80% від затрачеої енергії Е A=0.8·E m·g·h=0.8·E E= m·g·h/0.8 E=40·9.8·10/0.8 E=4900 Дж