За допомогою суфіксів утворіть і запишіть назви мешканців і мешканок . Києва Полтави Львова Суми Червніві Харкова Одесси Віннивці Бориспіля

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Києва - киянин, киянка Полтави - полтавчанин, полтавчанка Львова - львів'янин, львів'янка Сум - сумчанин, сумчанка Чернівців - чернівчанин, чернівчанка Харкова - харків'янин, харків'янка Одеси - одесит, одеситка Вінниці - вінничанин, вінничанка Борисполя - бориспільчанин, бориспільчанка