За допомогою випадкової вибірки оцінюється середній час перегляду телепередач абонентами кабельного телебачення в період з 18 до 22год. Опитали 250 сімей.В середньому програми дивляться 1,5 год, середнє квадратичне відхилення ч...

За допомогою випадкової вибірки оцінюється середній час перегляду телепередач абонентами кабельного телебачення в період з 18 до 22год. Опитали 250 сімей.В середньому програми дивляться 1,5 год, середнє квадратичне відхилення часу перегляду передач склало 30 хв,Оцініть час перегляду в приймтайм із імовірністю 0,99
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5еееееееееееееееееееееееее