За градусною сіткою обчисліть протяжність Євразії з заходу на схід в градусах і кілометрах за 50* пн.ш. , якщо довжина дуги паралелі в 1* становить 71,7 км. Термінооово, будь ласкаа!!!! (*_*)Дякую заздалегідь!!!!

За градусною сіткою обчисліть протяжність Євразії з заходу на схід в градусах і кілометрах за 50* пн.ш. , якщо довжина дуги паралелі в 1* становить 71,7 км. Термінооово, будь ласкаа!!!! (*_*) Дякую заздалегідь!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
близько 142 68 ,3 км , близько 199*