За перший день швачка пошила 24 сукні,а  в наступні два дні вона пошила по 25 суконь щодня.Скільки суконь у середньому пошила швачка за один день?                                                                                 ...

За перший день швачка пошила 24 сукні,а  в наступні два дні вона пошила по 25 суконь щодня.Скільки суконь у середньому пошила швачка за один день?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        За 3 дні слюсар виготовляв по 40 деталей щодня,а в наступні 6 днів виготовляв по 60 деталей щодня.Скільки деталей у середньому виготовляв слюсар за один день?                        Допоможить,будь ласка,розв язать задачі!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Задача 1)25*2=50 (с)-пошила за 2 дні 2)50+24=94 (с) -всього 3)1+2=3 (д)-всього 4)94/3=31 (ост 1) (с)