За пиріжки з вишнями оленка заплатила 18 грн ,а за пиріжки з малиновим джемом-36 грн. Один пиріжок із вишнями коштує 3 грн. Скільки коштує один пиріжок із малиновим джемом, якщо відомо що іх було куплено на3 більше ніж пиріжків...

За пиріжки з вишнями оленка заплатила 18 грн ,а за пиріжки з малиновим джемом-36 грн. Один пиріжок із вишнями коштує 3 грн. Скільки коштує один пиріжок із малиновим джемом, якщо відомо що іх було куплено на3 більше ніж пиріжків із вишнями?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
18 / 3 = 6 пирожков с вишней 6 + 3 = 9 пирожков с малиной 36 / 9 = 4 грн стоит пирожок с малиной