За поданими початком і кінцівкою напиши твір-миркування. Книги скаржаться тому,що.....Друзі,бережіть книги. Книги- джерело знань.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Книги скаржаться тому ,що до них не гарно ставляться.Невсі їх бережуть,а навіть руйнують.Потрібно за ними слідкувати,берегти тому,що вони нам розказують нове,цікаве. Друзі, бережіть книги.Книги-джерело знань.