За течією моторний човен проплив 72 км за 4 год. Цю ж відстань проти течії човен проплив за 6 год. На скільки швидкість його руху за течією більша від швидкості руху проти течії?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
72 / 4 = 18 км/ч  скорость лодки по течению 72 / 6 = 12 км/ч скорость лодки против течения 18 - 12 = 6 км/ч  по течению скорость больше Ответ на 6 км/ч больше
Гость
72÷4 =18 за течіею 72 ÷6=12 проти течії 18-12=6 швидкість човна