За температури навколишнього середовища 15 ° С температура у квітці арума може сягати 51 ° С. Такі енергетичні витрати виправдані тим, що за високих температур краще випаровуються леткі речовини, які мають неприємний запах...А)...

За температури навколишнього середовища 15 ° С температура у квітці арума може сягати 51 ° С. Такі енергетичні витрати виправдані тим, що за високих температур краще випаровуються леткі речовини, які мають неприємний запах... А) і відлякують комах.. Б)але приваблюють комах.. В)і відлякують корів.. Г)Але приваблюють людей.. Д)Але покращують склад атмосферного повітря
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
по ідеї приваблюють комах. скиньте будь ласка всі запитання