Задача 1. У 10 коробок розклали порівну 2 кг цукерок. Запиши за допомогою дробів, яка частина цукерок міститься в одній коробці? у трьох коробках? у восьми коробках? Обчисли, яка маса цукерок міститься в одній коробці? у трьох ...

Задача 1. У 10 коробок розклали порівну 2 кг цукерок. Запиши за допомогою дробів, яка частина цукерок міститься в одній коробці? у трьох коробках? у восьми коробках? Обчисли, яка маса цукерок міститься в одній коробці? у трьох коробках? у восьми коробках? ДОПОМОЖІТЬ СРОЧНО.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4(х-28)=х-104х-112=х-104х-х=112-103х=102х=34 к було в кожній коробці спочатку