Задача 2класу до свята другокласники зробили35 писанок, першокласники-на12 меньше ,а третокласники-на 13писанок больше ,ніж другокласники.На скільки більше писанок зробили третьокласники, ніж першокласники?(розвяжи задачу двом...
Задача 2класу до свята другокласники зробили35 писанок, першокласники-на12<,а третокласники-на 13писанок >,ніж другокласники.На скільки більше писанок зробили третьокласники, ніж першокласники?(розвяжи задачу двома способами.)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 спосиб
1)35 - 12 = 23(пис) - першокласники
2)35 + 13 = 48(пис) - третьокласники
3) 48 - 35 = 13(пис)
В.на 13 писанок зробили бильше третьокласники ниж , першокласники