Задача На поєдинок. зі змієм Кирило Кожум'яка прибіг за 6 хвилин зі швидкістю 160м/хв.На зворотний шлях він витратив 10 хвилин. На скільки зменшилась швидкість Кирила. Кожум'яки?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
6*160=960 м весь шлях 960:10=96 м швидукість на зворотньому шляху 160-96=64 м/хв на стільки зменшилась швидкість ===============