Задача на складання рівняння )) За 8кг цукерок сплатили стільки, скільки за12кг печива. Знайти вартість 1кг цукерок і 1 кг печива, якщо кілограм коштує дорожче, ніж кілограм печива на 2,6грн.
Задача на складання рівняння )) За 8кг цукерок сплатили стільки, скільки за12кг печива. Знайти вартість 1кг цукерок і 1 кг печива, якщо кілограм коштує дорожче, ніж кілограм печива на 2,6грн.
Ответ(ы) на вопрос:
Пусть хруб стоит 1кгконфет, а у один кг печенья, тогда 8х=12у х-2,6=у х=у+2,6 8*(у+2,6)=12у 8у+20,8=12у 8у-12у=-20,8 -4у=-20,8 у=5,20 руб стоит 1 кг печенья 5,2+2,6=7,80 руб стоит 1кг конфет ПРОВЕРКА 8*7,8=5,2*12 62,4=62,4
х*12=8*(х+2,6)
12х = 8х + 20,8
12х - 8х = 20,8
4х = 20,8
х = 20,8 : 4
х = 5,2 грн -----------стоит кг печенья
5,2+2,6=7,8 грн------- стоит 1 кг конфет.
Не нашли ответ?
Похожие вопросы