Задача:"Скільки грамів осаду утвориться при дії хлоридною кислотою на розчин арге

Задача:"Скільки грамів осаду утвориться при дії хлоридною кислотою на розчин аргентуму нітрату у якому міститься 1,7 грамів солі?" Пожалуйста умоляююю помогите 43 балла даю❤
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: m(AgNO3) = 1,7 г m(AgCl) - ? M(AgNO3)= 170 г/моль ∨(AgNO3) = 1,7 г/170 г/моль = 0,01 моль M(AgCl) = 143.5 г/моль AgNO3 + HCl = AgCl↓ + HCl↑ Із рівняння реакції бачимо, що ∨(AgNO3) = ∨(AgCl) = 0.01 моль m(AgCl) = 0,01 моль*143,5 г/моль = 1,435 г Відповідь: 1,435 г осаду аргентум хлориду