Задача. У кроликів чорне забарвлення домінує над білим. Яких за кольором нащадків і в якому співвідношенні отримали від схрещування гетерозиготного самця з самкою,яка була рецесивною гомозиготною?Який колір батьківських форм?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аа - самец - черного цвета аа - самка Аахаа=Аа+аа !/2 потомства будет черным и 1/2 - белым