Задача з логіки.У Дарини Світлани та Олени разом 30 шпильок для волосся.У Дарини в 3рази більше шпильок ніж у Олени,а у Світлани їх удвічі більше ніж у Дарини.Скільки шпильок у кожної дівчинки?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
олена -х дарина - 3х світлана - 6х х+3х+6х=30 10х=30 х=30:10 х=3 шп - у олени 3*3=9 шп - у  дарини 6*3=18 шп - у світлани