Задача. за 7 кг апельсинів і 4кг лимонів заплатили 26 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів і скільки коштує 1 кг лимонів якщо 5 кг апельсинів дорожчі за 2 кг лимонів на 4 грн" .будьласка на завтра потрібно

Задача. за 7 кг апельсинів і 4кг лимонів заплатили 26 грн. Скільки коштує 1 кг апельсинів і скільки коштує 1 кг лимонів якщо 5 кг апельсинів дорожчі за 2 кг лимонів на 4 грн" .будьласка на завтра потрібно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы