Задача.1 Перед Новим роком до магазину привезли мякі іграшки. Серед них було 47 білих кроликів. Сірих виявилося на 15 штук менше, ніж білих, а рудих- на 7 менше, ніж сірих. Скільки рудих кроликів привезли до магазину? запиши ро...

Задача.1 Перед Новим роком до магазину привезли мякі іграшки. Серед них було 47 білих кроликів. Сірих виявилося на 15 штук менше, ніж білих, а рудих- на 7 менше, ніж сірих. Скільки рудих кроликів привезли до магазину? запиши розвязання задачі різними числовими виразими.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 47-15=32(кроликов) серых 32-7=25(кр) рудих 2)15+7=22 47-22=25
Гость
1) 47 - 15 - 32(серых) кроликов 2) 32 - 7 = 25 (рудих) кроликов Ответ: 25 рудих кроликов привезли в магазин. ------------------------------------------------------------------------ 1) 47 - 15 - 7 = 25 (рудих) кроликов ------------------------------------------------- 1) 47 - (15 + 7) = 25 (рудих) кроликов.