ЗадачаПершого дня у шкільну їдальню привезли 3 підноси з випичкою, усього 180 тістечок, порівну на кожному підносі. Другого дня привезли 4 таких підноси випічкою. Скільки тістечок привезли другого дня?

Задача Першого дня у шкільну їдальню привезли 3 підноси з випичкою, усього 180 тістечок, порівну на кожному підносі. Другого дня привезли 4 таких підноси випічкою. Скільки тістечок привезли другого дня?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 180\3=60 - тістечок привезли першого дня 2) 60*4=240 - тістечок привезли другого дня Відповідь: 240 тістечок привезли другого дня