ЗадачаСтас був у таборі з 15 липня по 7 серпня включно.Скільки днів був у таборі Стас ? Як це можна визначити?

                                                               Задача Стас був у таборі з 15 липня по 7 серпня включно.Скільки днів був у таборі Стас ? Як це можна визначити?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У липні - 31день, якщо з 15 числа включно, то  31-14=17(днів)-Стас був у таборі у липні;  якщо ще 7 днів у серпні, то 17+7=24(дні) - Стас був у таборі.