Задача.У складі товарного потяга 62 вагони. Закритих вагонів було 1,5 раза більше, ніж платформ, а число цистерни становило 3/5 числа платформ. Скільки вагонів кожного виду було у складі потяга? помогите решить!!! На картинке н...

Задача. У складі товарного потяга 62 вагони. Закритих вагонів було 1,5 раза більше, ніж платформ, а число цистерни становило 3/5 числа платформ. Скільки вагонів кожного виду було у складі потяга? помогите решить!!! На картинке номер задачи 3!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х  ваг. - платформы 1,5х  ваг. - закрытые 3/5 х ваг. - цистерны Всего 62 вагона. х+1,5х+3/5 х=62 2,5х+0,6х=62 3,1х=62 х=62 : 3,1 х=20(ваг.) - платформы 20*1,5=30(в.) - закрытые 20:5*3=12(в.) - цистерны