Задание на 30 баллов. Собрать из слов приложение: a/play/sport/going/are/to/lot/of/you/? late/up/are/going

Задание на 30 баллов. Собрать из слов приложение: a/play/sport/going/are/to/lot/of/you/? late/up/are/going/you/to/get/? paint/room/going/are/you/your/to/? with/are/going/our/friends/hang/out/you/to/?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Are you going to play a lot of sports?) 2) Are you going to get up late?) 3)Are you going to paint your room?) 4) Are you going to hang out with your friends?) СТАВЬ ЛАЙК!;)