Задание вам:вам надо вставить слова: I ... many friend but he my ... best friend. My friend ... funny. There are ... toys

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I have got many friend but he my is best friend. My friend is funny. There are a lot of toys.
Гость
I have got many friends but he is my best friend. My friend is funny. There are a lot of toys in my room.